Fotografia ślubna Opole i fotografia ślubna Katowice

2 niedziela, Sierpień 19th, 2018

Cytaty Sentencje zlote mysli

Cytaty Sentencje zlote mysli
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zapraszamy do największego internetowego zbioru zawierającego przysłowia, sentencje, złote myśli zebrane przez nas i pogrupowane alfabetycznie. W chwili obecnej nasza baza zawiera około 20 tys. pozycji. Zapraszamy do przeglądania i korzystania z naszych cytatów i aforyzmów. Można je przeglądać korzystając z menu umieszczonego u góry strony.
Co to są Aforyzmy – zwięzła, lapidarna, błyskotliwa, ogólna myśl zawierająca często element paradoksu i humoru. Inaczej: gnoma, motto, skrzydlate słowa. Najkrótszy gatunek literacki, wywodzący się z Biblii.
Jeżeli chcesz ubarwić swoje wypracowanie, przemówienie, esej, szukasz odpowiedniej myśli na lekcje do szkoły lub chcesz przeczytać co zabawnego, godnego zapamiętania mieli do powiedzenia sławni tego świata znajdziesz to na naszej stronie Cytaty Aforyzmy
Co to są Cytaty – dosłowne przytoczenie czyichś słów. Cytat w literaturze jest formą ekspresji artystycznej. Może mieć charakter jawny, w postaci wyraźnie wyróżnionego tekstu, lub niejawny, stanowiąc rodzaj aluzji. W publikacjach naukowych, cytat to dosłowne przytoczenie fragmentu innej publikacji, lub sparafrazowane powołanie się na dane pochodzące z innej publikacji. Cytować można nie tylko wypowiedz, ale także wykresy, schematy i rysunki. W publikacjach naukowych i technicznych cytaty powinny być zawsze jawne i z dokładnym wskazaniem źródła w formie przypisu.

Inne wpisy:

About 

Related Articles

Tagi: markizy Kęty, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, osb stopfire, certyfikat flange fitter, przesłony wodoszczelne, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, etykiety inspekcyjne z datą, kubota l3200 cena, przeszczep łąkotki warszawa, szycie firan kędzierzyn, kostka fakturowana producent